Počasie Habibou dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Habibou na 10 dní.
Piatok 1. máj
41 / 28°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 33 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 39 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 41 °C | 41 °C | 18:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
|
|
Predpoveď počasia Habibou, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 19 % | 6 °C | 27 % | 0% | 0% | 27% | 0% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 31 % | 9 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 17 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| polojasno | 41 °C 41 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1005 hPa | 20 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 16% | 2% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 30 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 17% | 3% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1007 hPa | 37 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 39 °C 39 °C |
0,2 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1007 hPa | 24 % | 15 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 41 °C 42 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1003 hPa | 19 % | 13 °C | 75 % | 0% | 0% | 13% | 72% | |
Habibou, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,4918; -12,2803
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Habibou, Senegal. Predpoveď počasia Habibou.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Habibou dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Habibou
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 12:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:12 | 01.05.2026 06:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |