Počasie Lagbar dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lagbar na 10 dní.
Piatok 1. máj
41 / 29°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 26 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 40 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 19:17
PO HODINÁCH
západ slnka 19:17
|
|
Predpoveď počasia Lagbar, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1010 hPa | 37 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 41 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1010 hPa | 13 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1006 hPa | 12 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lagbar, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 15,8329; -14,8107
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lagbar, Senegal. Predpoveď počasia Lagbar.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lagbar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lagbar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 19:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:26 | 01.05.2026 06:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |