Počasie Marougoundi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Marougoundi na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
39 / 27°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 32 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 39 °C | 40 °C | 18:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
|
|
Predpoveď počasia Marougoundi, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 38 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1010 hPa | 52 % | 16 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 12:00
14:00
| polojasno | 37 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1009 hPa | 24 % | 13 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 18:00
20:00
| polojasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 22 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 11% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 45 % | 18 °C | 93 % | 0% | 0% | 93% | 7% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1009 hPa | 51 % | 18 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 37% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 36 °C 38 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 35 % | 18 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 28 % | 16 °C | 57 % | 0% | 0% | 6% | 54% | |
Marougoundi, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,6675; -12,2427
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Marougoundi, Senegal. Predpoveď počasia Marougoundi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Marougoundi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Marougoundi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 19:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:04 | 22.05.2026 00:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |