Počasie Marsassoum dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Marsassoum na 10 dní.
Streda 27. máj
35 / 25°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Marsassoum, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 22 °C | 80 % | 0% | 4% | 3% | 78% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 16% | 98% | |
| 12:00
14:00
| zamračené | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1013 hPa | 55 % | 22 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 18:00
20:00
| polojasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 50 % | 21 °C | 32 % | 0% | 0% | 5% | 28% | |
Marsassoum, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,8275; -15,9806
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Marsassoum, Senegal. Predpoveď počasia Marsassoum.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Marsassoum dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 24,4 °C | 15,6 °C | 33,2 °C | -9999 |
| február | 26,2 °C | 16,7 °C | 35,7 °C | -9999 |
| marec | 27,0 °C | 18,2 °C | 35,8 °C | -9999 |
| apríl | 28,3 °C | 19,2 °C | 37,3 °C | |
| máj | 28,6 °C | 21,3 °C | 35,9 °C | 1 |
| jún | 28,6 °C | 23,3 °C | 33,8 °C | 12 |
| júl | 27,4 °C | 23,3 °C | 31,5 °C | 27 |
| august | 27,1 °C | 23,1 °C | 31,0 °C | 29 |
| september | 27,2 °C | 22,9 °C | 31,5 °C | 27 |
| október | 27,9 °C | 22,8 °C | 32,9 °C | 12 |
| november | 26,9 °C | 20,2 °C | 33,6 °C | |
| december | 24,5 °C | 16,5 °C | 32,5 °C | -9999 |
Astronomické informácie Marsassoum
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:01 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 19:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 20:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:37 | 27.05.2026 03:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |