Počasie Grand Forks Riverside Dam dnes
| 11 °C | 8 °C | 09:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 12:00 | |
| 13 °C | 10 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 21:02
PO HODINÁCH
západ slnka 21:02
Predpoveď počasia Grand Forks Riverside Dam 16. máj 2026
Cez deň oblačno. Najvyššia teplota 13 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 4 °C.Interaktívna mapa počasia Severná Dakota, USA
GPS: 47,9400; -97,0587
nadmorská výška: 252 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Grand Forks Riverside Dam, Severná Dakota, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
11:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1005 hPa | 54 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
12:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1007 hPa | 65 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
13:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 67 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 57 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| jasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 51 % | 1 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 49 % | 1 °C | 67 % | 0% | 67% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 56 % | 1 °C | 97 % | 0% | 97% | 1% | 0% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 57 % | 0 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 49 % | 0 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 44 % | -1 °C | 69 % | 0% | 69% | 0% | 0% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 36 % | -2 °C | 61 % | 0% | 61% | 0% | 1% | |
| 15:00
22:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 34 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
23:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1014 hPa | 33 % | -2 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 17:00
00:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1014 hPa | 36 % | -1 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 18:00
01:00
| jasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1014 hPa | 37 % | -1 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 12 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 37 % | -1 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 20:00
03:00
| polojasno | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 42 % | -1 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 0 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 22:00
05:00
| oblačno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 0 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 23:00
06:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 58 % | 0 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 61 % | 0 °C | 67 % | 0% | 0% | 18% | 60% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1017 hPa | 63 % | 0 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1016 hPa | 64 % | 0 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1016 hPa | 65 % | 0 °C | 54 % | 0% | 0% | 1% | 53% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 3% | 95% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1014 hPa | 71 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 30% | 100% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1013 hPa | 64 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 54% | 100% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1013 hPa | 59 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1012 hPa | 55 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 100% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 53 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 100% | |
| 12:00
19:00
| silný dážď | 11 °C 8 °C |
1,8 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
3,1 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
21:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
4,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 87 % | 7 °C | 100 % | 0% | 47% | 100% | 100% | |
| 15:00
22:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
2,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 7 °C | 100 % | 0% | 27% | 100% | 99% | |
| 16:00
23:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
0,7 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 7 °C | 100 % | 0% | 76% | 100% | 0% | |
| 17:00
00:00
| slabý dážď | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 6.4 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 38% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 6.2 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 85 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 40% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 87 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 90% | |
| 20:00
03:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
0,3 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 88 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 93% | |
| 21:00
04:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 68% | |
| 22:00
05:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 90 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 63% | 78% | |
| 23:00
06:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 62% | |
Grand Forks Riverside Dam, Severná Dakota, USA - informácie
Štát: Severná Dakota, USAGPS súradnice: 47,9400; -97,0587
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 252 m
Administratívna časť:
- Severná Dakota, Bismarck
- Grand Forks County, Grand Forks
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Grand Forks Riverside Dam, Severná Dakota, USA. Predpoveď počasia Grand Forks Riverside Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Grand Forks Riverside Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Grand Forks Riverside Dam
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Grand Forks Riverside Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 21:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 15:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 21:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:22 | 22:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:21 | 23:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:07 | 16.05.2026 21:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |