Počasie Prairie Rose vikend
Predpoveď počasia pre mesto Prairie Rose na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno dážď až zamračené.
Piatok 22. máj
14 / 10°C
| 3.2 mm | 18 km/h |
| 13 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 9 °C | 07:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 21:04
PO HODINÁCH
západ slnka 21:04
Interaktívna mapa počasia Severná Dakota, USA
GPS: 46,8175; -96,8356
nadmorská výška: 276 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Prairie Rose, Severná Dakota, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 63 % | 5 °C | 58 % | 0% | 4% | 49% | 18% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 5 °C | 75 % | 0% | 0% | 39% | 60% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
2,2 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 8 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
1,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
3,1 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 95 % | 8 °C | 99 % | 0% | 11% | 50% | 98% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 16% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 49% | |
Prairie Rose, Severná Dakota, USA - informácie
Štát: Severná Dakota, USAGPS súradnice: 46,8175; -96,8356
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 73
Nadmorská výška: 276 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Prairie Rose, Severná Dakota, USA. Predpoveď počasia Prairie Rose.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Prairie Rose dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Prairie Rose
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 21:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 15:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:06 | 21:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:19 | 22:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:18 | 23:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:59 | 23.05.2026 02:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |