Počasie Riverdale dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Riverdale na 10 dní.
Streda 27. máj
26 / 18°C
| 0.0 mm | 26 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 21:30
PO HODINÁCH
západ slnka 21:30
Interaktívna mapa počasia Severná Dakota, USA
GPS: 47,4975; -101,3713
nadmorská výška: 600 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Riverdale, Severná Dakota, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 15 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 17 °C | 28 % | 0% | 3% | 3% | 23% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 45 % | 13 °C | 27 % | 0% | 2% | 8% | 18% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 69 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,8 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 15 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,3 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 60 % | 17 °C | 83 % | 0% | 15% | 19% | 76% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 52 % | 14 °C | 49 % | 0% | 0% | 3% | 47% | |
Riverdale, Severná Dakota, USA - informácie
Štát: Severná Dakota, USAGPS súradnice: 47,4975; -101,3713
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 227
Nadmorská výška: 600 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Riverdale, Severná Dakota, USA. Predpoveď počasia Riverdale.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Riverdale dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Riverdale
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 21:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:42 | 15:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 22:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 23:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:16 | 00:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 17:05 | 27.05.2026 03:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |