Počasie White Shield dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto White Shield na 10 dní.
Pondelok 25. máj
27 / 15°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 21:30
PO HODINÁCH
západ slnka 21:30
Interaktívna mapa počasia Severná Dakota, USA
GPS: 47,6614; -101,8452
nadmorská výška: 611 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia White Shield, Severná Dakota, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1013 hPa | 83 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1012 hPa | 58 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 49 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 55 % | 17 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 49 % | 15 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
White Shield, Severná Dakota, USA - informácie
Štát: Severná Dakota, USAGPS súradnice: 47,6614; -101,8452
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 336
Nadmorská výška: 611 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie White Shield, Severná Dakota, USA. Predpoveď počasia White Shield.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre White Shield dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie White Shield
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 21:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:44 | 15:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 22:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:29 | 23:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:21 | 00:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:47 | 25.05.2026 03:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |