Počasie Allen Hills dnes
Predpoveď počasia Allen Hills 26. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie jasno, poludnie zamračené, večer jasno. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C.Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,2938; -80,8095
nadmorská výška: 247 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Allen Hills, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 16 °C | 93 % | 0% | 10% | 45% | 87% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 15 °C | 9 % | 0% | 8% | 1% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 56 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 51 % | 10 °C | 10 % | 0% | 1% | 0% | 10% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1019 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 82 % | 9 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 39 % | 9 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1017 hPa | 42 % | 9 °C | 100 % | 0% | 39% | 2% | 100% | |
Allen Hills, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,2938; -80,8095
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 247 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Allen Hills, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Allen Hills.
Allen Hills - počasie v okolí - väčšie mestá
Allen Hills - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Allen Hills dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Allen Hills
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Allen Hills
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 21:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:24 | 26.04.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |