Počasie Idlewood Acres dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Idlewood Acres na 10 dní.
Pondelok 1. jún
18 / 17°C
| 41.4 mm | 12 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 02:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 20:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,1402; -80,6723
nadmorská výška: 231 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Idlewood Acres, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
8,2 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 14 °C | 99 % | 0% | 4% | 0% | 99% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
33,1 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 78% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 99% | 96% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 84 % | 15 °C | 98 % | 0% | 28% | 6% | 97% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 13 °C | 13 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 85 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 49 % | 12 °C | 13 % | 0% | 7% | 9% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1020 hPa | 55 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Idlewood Acres, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,1402; -80,6723
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 231 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Idlewood Acres, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Idlewood Acres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Idlewood Acres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Idlewood Acres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 21:17 | 01.06.2026 06:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |