Počasie Martin-Marietta Dam vikend
Predpoveď počasia pre mesto Martin-Marietta Dam na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie slabý dážď, večer oblačno. Nedeľa cez deň zamračené, večer oblačno.
Piatok 29. máj
24 / 18°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,7135; -81,2965
nadmorská výška: 302 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Martin-Marietta Dam, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 12 °C | 48 % | 0% | 7% | 4% | 44% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 14 °C | 99 % | 0% | 35% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 60 % | 15 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 97% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 17 °C | 100 % | 0% | 3% | 2% | 100% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1013 hPa | 90 % | 17 °C | 100 % | 0% | 18% | 94% | 100% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,6 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 88 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 32% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 18 °C | 100 % | 0% | 10% | 7% | 100% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 14 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
Martin-Marietta Dam, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,7135; -81,2965
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Martin-Marietta Dam, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Martin-Marietta Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Martin-Marietta Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Martin-Marietta Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 21:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 18:26 | 29.05.2026 04:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |