Počasie Smithville dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Smithville na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
28 / 20°C
| 3.0 mm | 24 km/h |
| 20 °C | 19 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 20:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,4843; -80,8706
nadmorská výška: 253 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Smithville, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
2,8 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 14 °C | 100 % | 0% | 6% | 97% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,2 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 67 % | 17 °C | 96 % | 0% | 16% | 39% | 92% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1006 hPa | 54 % | 15 °C | 100 % | 0% | 7% | 87% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1006 hPa | 81 % | 18 °C | 100 % | 0% | 12% | 31% | 100% | |
Smithville, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,4843; -80,8706
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 253 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Smithville, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Smithville.
Smithville - počasie v okolí - väčšie mestá
Smithville - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Smithville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Smithville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:30 | 30.04.2026 05:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |