Počasie Spencer Mountain týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Spencer Mountain na tento a budúci týždeň.
Utorok 19. máj
33 / 21°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 22 °C | 24 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 08:00 | |
| 33 °C | 32 °C | 14:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 20:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,2971; -81,1154
nadmorská výška: 362 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Spencer Mountain, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1022 hPa | 65 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1024 hPa | 78 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1022 hPa | 24 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 26 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1020 hPa | 65 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 75 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 35 °C 35 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 26 % | 12 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 30 °C 31 °C |
0,4 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 41 % | 15 °C | 95 % | 0% | 0% | 23% | 94% | |
Spencer Mountain, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,2971; -81,1154
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Spencer Mountain, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Spencer Mountain.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Spencer Mountain dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Spencer Mountain
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 14:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:40 | 20.05.2026 00:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |