Počasie Terrell dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Terrell na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
22 / 16°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 20:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,5893; -80,9781
nadmorská výška: 259 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Terrell, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 81 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 68 % | 9 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1012 hPa | 38 % | 7 °C | 13 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1011 hPa | 38 % | 4 °C | 12 % | 0% | 0% | 1% | 11% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 48 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 60% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 52 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 30 % | 1 °C | 5 % | 0% | 3% | 4% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 31 % | 1 °C | 23 % | 0% | 0% | 1% | 22% | |
Terrell, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,5893; -80,9781
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Terrell, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Terrell.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Terrell dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Terrell
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 20:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 21:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:30 | 30.04.2026 05:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |