Počasie Trinity, North Carolina dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Trinity, North Carolina na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
22 / 14°C
| 17.9 mm | 24 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 08:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 20:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:23
PO HODINÁCH
západ slnka 20:23
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,8946; -79,9909
nadmorská výška: 244 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Trinity, North Carolina, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 20 °C | 99 % | 0% | 2% | 97% | 94% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
9,8 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1017 hPa | 92 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
2,7 mm | 6.7 m/s24 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 82% | 22% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
4,9 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 70% | 100% | 97% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
11,9 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,4 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 90% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 76 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 5% | |
Trinity, North Carolina, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,8946; -79,9909
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 6 669
Nadmorská výška: 244 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Trinity, North Carolina, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Trinity, North Carolina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Trinity, North Carolina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Trinity, North Carolina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 20:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 21:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:00 | 22.05.2026 01:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |