Počasie Troutman týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Troutman na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
29 / 18°C
| 0.1 mm | 8 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 02:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 20:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,7007; -80,8881
nadmorská výška: 286 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Troutman, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 87 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 34 % | 10 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 26 °C 26 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1009 hPa | 43 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 21% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 23 °C |
6,5 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 63 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
3,8 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 89% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
6,3 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 90 % | 19 °C | 100 % | 0% | 29% | 94% | 100% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
9,4 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 82% | 93% | 100% | |
Troutman, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,7007; -80,8881
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 2 544
Nadmorská výška: 286 m
Administratívna časť:
- Severná Karolína, Raleigh
- Iredell County, Statesville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Troutman, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Troutman.
Troutman - počasie v okolí - väčšie mestá
Troutman - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Troutman dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Troutman
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 21:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:30 | 29.04.2026 05:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |