Počasie Twin Oaks Farm Lake Dam zajtra
| 13 °C | 11 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:05
PO HODINÁCH
západ slnka 20:05
Predpoveď počasia Twin Oaks Farm Lake Dam 27. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie oblačno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 11 °C.Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,4351; -80,5381
nadmorská výška: 194 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Twin Oaks Farm Lake Dam, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 7 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 74 % | 7 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 77 % | 7 °C | 77 % | 0% | 77% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 70 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 68 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 69 % | 6 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 65 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 60 % | 5 °C | 92 % | 0% | 92% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 54 % | 5 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 48 % | 6 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 44 % | 6 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 41 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 39 % | 7 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 15:00
21:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 37 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 35 % | 7 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1019 hPa | 35 % | 6 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 36 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 37 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 43 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1020 hPa | 48 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1021 hPa | 54 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 61 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 64 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 69 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 74 % | 8 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 77 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 81 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 84 % | 8 °C | 100 % | 0% | 8% | 0% | 100% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 85 % | 8 °C | 100 % | 0% | 14% | 0% | 100% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 83 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 75 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 09:00
15:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
1,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1023 hPa | 68 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 48% | 100% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 71 % | 9 °C | 100 % | 0% | 4% | 22% | 100% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 58 % | 9 °C | 100 % | 0% | 18% | 10% | 100% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 48 % | 9 °C | 100 % | 0% | 17% | 20% | 100% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 41 % | 9 °C | 100 % | 0% | 93% | 1% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 41 % | 10 °C | 99 % | 0% | 50% | 7% | 98% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 40 % | 10 °C | 100 % | 0% | 97% | 1% | 93% | |
| 16:00
22:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 40 % | 10 °C | 99 % | 0% | 95% | 75% | 81% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 39 % | 10 °C | 99 % | 0% | 99% | 78% | 34% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 42 % | 11 °C | 54 % | 0% | 39% | 18% | 15% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 44 % | 11 °C | 22 % | 0% | 1% | 3% | 19% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1015 hPa | 52 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 61 % | 12 °C | 57 % | 0% | 5% | 8% | 52% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1016 hPa | 65 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 3% | 82% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 68 % | 12 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
Twin Oaks Farm Lake Dam, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,4351; -80,5381
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Twin Oaks Farm Lake Dam, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Twin Oaks Farm Lake Dam.
Twin Oaks Farm Lake Dam - počasie v okolí - väčšie mestá
Twin Oaks Farm Lake Dam - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Twin Oaks Farm Lake Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Twin Oaks Farm Lake Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 21:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:27 | 27.04.2026 04:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |