Počasie Westport pozajtra
Predpoveď počasia Westport 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, večer polojasno. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 15 °C.Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,5013; -80,9787
nadmorská výška: 245 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Westport, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 67 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 71 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 75 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 78 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 80 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 83 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 86 % | 9 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 86 % | 9 °C | 100 % | 0% | 21% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 83 % | 9 °C | 100 % | 0% | 57% | 8% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 59 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 100% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 13 °C | 32 % | 0% | 14% | 0% | 22% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 14 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
7,9 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 14 °C | 100 % | 0% | 41% | 86% | 100% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
7,1 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1007 hPa | 93 % | 18 °C | 99 % | 0% | 98% | 77% | 12% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 86 % | 17 °C | 14 % | 0% | 9% | 3% | 3% | |
Westport, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,5013; -80,9787
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 4 026
Nadmorská výška: 245 m
Administratívna časť:
- Severná Karolína, Raleigh
- Lincoln County, Lincolnton
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Westport, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Westport.
Westport - počasie v okolí - väčšie mestá
Westport - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Westport dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Westport
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:30 | 28.04.2026 04:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |