Počasie Willis Lake zajtra
Predpoveď počasia Willis Lake 27. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie oblačno, poludnie zamračené, večer polojasno. Najvyššia teplota 27 °C. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm.Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,4594; -80,7577
nadmorská výška: 219 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Willis Lake, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 68 % | 10 °C | 100 % | 0% | 32% | 27% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1018 hPa | 79 % | 10 °C | 64 % | 0% | 64% | 1% | 0% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 40 % | 10 °C | 100 % | 0% | 82% | 36% | 98% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 50 % | 12 °C | 20 % | 0% | 10% | 10% | 4% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 20 °C 21 °C |
0,7 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1011 hPa | 78 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 47% | 100% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
1,6 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 89 % | 17 °C | 100 % | 0% | 64% | 35% | 96% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 28 °C 29 °C |
1,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 54 % | 17 °C | 99 % | 0% | 10% | 13% | 98% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1006 hPa | 58 % | 16 °C | 25 % | 0% | 0% | 17% | 9% | |
Willis Lake, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,4594; -80,7577
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Willis Lake, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Willis Lake.
Willis Lake - počasie v okolí - väčšie mestá
Willis Lake - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Willis Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Willis Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:08 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:02 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:28 | 27.04.2026 04:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |