Počasie Kalmadŏk dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kalmadŏk na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
24 / 12°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 03:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 04:52
západ slnka 19:43
PO HODINÁCH
západ slnka 19:43
|
|
Predpoveď počasia Kalmadŏk, Severná Kórea rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 87 % | 10 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 09:00
02:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 52 % | 13 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 15:00
08:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 53 % | 14 °C | 99 % | 0% | 1% | 2% | 99% | |
| 21:00
14:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 90 % | 15 °C | 100 % | 0% | 3% | 84% | 99% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1007 hPa | 88 % | 13 °C | 83 % | 0% | 0% | 78% | 46% | |
| 09:00
02:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 66 % | 16 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 15:00
08:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 67 % | 16 °C | 39 % | 0% | 3% | 19% | 23% | |
| 21:00
14:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
Kalmadŏk, Severná Kórea - informácie
Štát: Severná KóreaGPS súradnice: 42,1875; 129,7439
Časová zóna: Asia / Pyongyang
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kalmadŏk, Severná Kórea. Predpoveď počasia Kalmadŏk.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kalmadŏk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kalmadŏk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:52 | 19:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 14:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:18 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:37 | 20:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:49 | 21:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:30 | 24.05.2026 01:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |