Počasie Sinsŏng-ni dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sinsŏng-ni na 10 dní.
Piatok 22. máj
19 / 11°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 21:00 |
východ slnka 05:10
západ slnka 19:44
PO HODINÁCH
západ slnka 19:44
|
|
Predpoveď počasia Sinsŏng-ni, Severná Kórea rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 94 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 66 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 15:00
08:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 11 °C | 67 % | 0% | 1% | 0% | 66% | |
| 21:00
14:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 12 °C | 67 % | 0% | 11% | 0% | 63% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 09:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1011 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 32% | 95% | 100% | |
| 15:00
08:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 9 °C | 51 % | 0% | 0% | 51% | 0% | |
| 21:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
1,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 87 % | 12 °C | 99 % | 0% | 0% | 98% | 41% | |
Sinsŏng-ni, Severná Kórea - informácie
Štát: Severná KóreaGPS súradnice: 39,6639; 127,4178
Časová zóna: Asia / Pyongyang
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sinsŏng-ni, Severná Kórea. Predpoveď počasia Sinsŏng-ni.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sinsŏng-ni dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sinsŏng-ni
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:10 | 19:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 14:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:38 | 20:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:00 | 20:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:17 | 21:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:32 | 23.05.2026 00:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |