Počasie Todŏk-tong dnes
| 21 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 04:52
západ slnka 19:39
PO HODINÁCH
západ slnka 19:39
Predpoveď počasia Todŏk-tong 19. máj 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 28 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Todŏk-tong, Severná Kórea rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1008 hPa | 75 % | 12 °C | 100 % | 0% | 96% | 97% | 99% | |
| 09:00
02:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1009 hPa | 59 % | 13 °C | 65 % | 0% | 31% | 0% | 50% | |
| 15:00
08:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 30 % | 8 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 21:00
14:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 11 °C | 31 % | 0% | 9% | 4% | 20% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 09:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 10 °C | 100 % | 0% | 90% | 0% | 100% | |
| 15:00
08:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 59 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
Todŏk-tong, Severná Kórea - informácie
Štát: Severná KóreaGPS súradnice: 42,8157; 130,2098
Časová zóna: Asia / Pyongyang
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Todŏk-tong, Severná Kórea. Predpoveď počasia Todŏk-tong.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Todŏk-tong dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Todŏk-tong
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Todŏk-tong
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:52 | 19:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:15 | 14:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:19 | 20:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:38 | 20:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:51 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 06:22 | 19.05.2026 22:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |