Počasie Tui-bong dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tui-bong na 10 dní.
Sobota 23. máj
26 / 15°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 19:48
PO HODINÁCH
západ slnka 19:48
|
|
Predpoveď počasia Tui-bong, Severná Kórea rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 70 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 17% | 100% | |
| 09:00
02:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 44 % | 7 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 15:00
08:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 39 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 76 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1012 hPa | 93 % | 12 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 09:00
02:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 71 % | 14 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 15:00
08:00
| zamračené | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 47 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
14:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 79 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Tui-bong, Severná Kórea - informácie
Štát: Severná KóreaGPS súradnice: 38,5681; 125,7753
Časová zóna: Asia / Pyongyang
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tui-bong, Severná Kórea. Predpoveď počasia Tui-bong.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tui-bong dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tui-bong
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 14:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:48 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:11 | 20:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:29 | 21:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 11:53 | 24.05.2026 01:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |