Počasie Campbell Spring dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Campbell Spring na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 20°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 21:00 |
východ slnka 06:42
západ slnka 18:01
PO HODINÁCH
západ slnka 18:01
Interaktívna mapa počasia Severné Teritórium
GPS: -16,0927; 136,1900
nadmorská výška: 35 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Campbell Spring, Severné Teritórium rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
20:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 18 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 09:30
02:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
08:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
14:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 78 % | 18 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
20:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 19 °C | 85 % | 0% | 17% | 0% | 82% | |
| 09:30
02:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 20 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 15:30
08:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 51 % | 18 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 21:30
14:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 79 % | 19 °C | 65 % | 0% | 0% | 1% | 65% | |
Campbell Spring, Severné Teritórium - informácie
Štát: Severné TeritóriumGPS súradnice: -16,0927; 136,1900
Časová zóna: Australia / Darwin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Campbell Spring, Severné Teritórium. Predpoveď počasia Campbell Spring.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Campbell Spring dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Campbell Spring
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:42 | 18:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 11:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 18:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:53 | 18:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:27 | 19:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:56 | 22.05.2026 23:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |