Počasie Gwakura Island pozajtra
| 27 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:36
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
Predpoveď počasia Gwakura Island 20. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, dopoludnie dažďové prehánky, večer spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 2,6 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Interaktívna mapa počasia Severné Teritórium
GPS: -12,1833; 136,0242
nadmorská výška: 31 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gwakura Island, Severné Teritórium rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
17:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 21 °C | 20 % | 0% | 9% | 14% | 0% | |
| 01:30
18:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 14 % | 0% | 11% | 4% | 0% | |
| 02:30
19:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 21 °C | 14 % | 0% | 7% | 7% | 0% | |
| 03:30
20:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 21 °C | 64 % | 0% | 63% | 38% | 0% | |
| 04:30
21:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 21 °C | 100 % | 0% | 96% | 98% | 0% | |
| 05:30
22:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 21 °C | 80 % | 0% | 19% | 78% | 0% | |
| 06:30
23:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 83 % | 21 °C | 10 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 07:30
00:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 21 °C | 89 % | 0% | 28% | 2% | 84% | |
| 08:30
01:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 21 °C | 90 % | 0% | 42% | 3% | 83% | |
| 09:30
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
2,4 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 21 °C | 82 % | 0% | 40% | 4% | 71% | |
| 15:30
08:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,1 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 71 % | 21 °C | 77 % | 0% | 17% | 14% | 68% | |
| 21:30
14:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 21 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 11% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
20:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 20 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 09:30
02:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,3 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 21 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 15:30
08:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 73 % | 21 °C | 99 % | 0% | 99% | 21% | 0% | |
| 21:30
14:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 63% | |
Gwakura Island, Severné Teritórium - informácie
Štát: Severné TeritóriumGPS súradnice: -12,1833; 136,0242
Časová zóna: Australia / Darwin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gwakura Island, Severné Teritórium. Predpoveď počasia Gwakura Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gwakura Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gwakura Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:22 | 11:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:22 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:03 | 20.05.2026 21:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |