Počasie Tsiigehtchic dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tsiigehtchic na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
1 / -3°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 0 °C | -2 °C | 00:00 | |
| -1 °C | -4 °C | 06:00 | |
| 1 °C | -2 °C | 12:00 | |
| 1 °C | -2 °C | 18:00 |
východ slnka 04:17
západ slnka 01:30
PO HODINÁCH
západ slnka 01:30
Interaktívna mapa počasia Severozápadné teritórium, Kanada
GPS: 67,4429; -133,7437
nadmorská výška: 7 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Tsiigehtchic, Severozápadné teritórium, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 85 % | -1 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 63% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | -1 °C -4 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 93 % | -2 °C | 100 % | 0% | 99% | 3% | 21% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 79 % | -2 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 1% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1027 hPa | 72 % | -2 °C | 100 % | 0% | 100% | 72% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1029 hPa | 79 % | -3 °C | 90 % | 0% | 88% | 87% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | -3 °C -6 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1031 hPa | 89 % | -4 °C | 77 % | 0% | 77% | 8% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1031 hPa | 59 % | -5 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1029 hPa | 48 % | -3 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
Tsiigehtchic, Severozápadné teritórium, Kanada - informácie
Štát: Severozápadné teritórium, KanadaGPS súradnice: 67,4429; -133,7437
Časová zóna: America / Yellowknife
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tsiigehtchic, Severozápadné teritórium, Kanada. Predpoveď počasia Tsiigehtchic.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tsiigehtchic dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tsiigehtchic
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:17 | 01:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:51 | 21:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:21 | 22.05.2026 05:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |