Počasie Mahé týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Mahé na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 21. máj
26 / 24°C
| 1.4 mm | 12 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mahé, Seychely rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
22:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 72 % | 19 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 01:00
23:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 72 % | 19 °C | 34 % | 0% | 1% | 0% | 33% | |
| 02:00
00:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 74 % | 19 °C | 35 % | 0% | 18% | 0% | 21% | |
| 03:00
01:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 75 % | 19 °C | 47 % | 0% | 5% | 1% | 44% | |
| 04:00
02:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1009 hPa | 76 % | 19 °C | 57 % | 0% | 55% | 1% | 1% | |
| 05:00
03:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 75 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 0% | |
| 06:00
04:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1010 hPa | 74 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 46% | 0% | |
| 07:00
05:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1011 hPa | 76 % | 20 °C | 84 % | 0% | 41% | 75% | 0% | |
| 08:00
06:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 76 % | 20 °C | 56 % | 0% | 52% | 7% | 0% | |
| 09:00
07:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 75 % | 20 °C | 28 % | 0% | 26% | 4% | 0% | |
| 10:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
0,6 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 75 % | 20 °C | 57 % | 0% | 54% | 6% | 0% | |
| 16:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
0,6 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 79 % | 21 °C | 43 % | 0% | 28% | 10% | 14% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 21 °C | 53 % | 0% | 21% | 3% | 39% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
02:00
| slabý dážď | 24 °C 28 °C |
0,8 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1010 hPa | 87 % | 21 °C | 96 % | 0% | 29% | 6% | 95% | |
| 10:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
0,7 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 21 °C | 69 % | 0% | 56% | 14% | 18% | |
| 16:00
14:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 20 °C | 100 % | 0% | 84% | 2% | 99% | |
| 22:00
20:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 20 °C | 60 % | 0% | 6% | 0% | 57% | |
Mahé, Seychely - informácie
Štát: SeychelyGPS súradnice: -4,6764; 55,4743
Časová zóna: Indian / Mahe
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2 hod.
Počet obyvateľov: 78 539
Nadmorská výška: 411 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mahé, Seychely. Predpoveď počasia Mahé.
Mahé - počasie v okolí - väčšie mestá
Mahé - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mahé dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mahé
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 19:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:51 | 21.05.2026 23:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |