Počasie Aberdeen Hill zajtra
Predpoveď počasia Aberdeen Hill 20. máj 2026
Cez deň oblačno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Aberdeen Hill, Sierra Leone rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 80 % | 24 °C | 66 % | 0% | 2% | 0% | 64% | |
| 06:00
08:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1010 hPa | 81 % | 24 °C | 19 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,4 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1012 hPa | 80 % | 25 °C | 54 % | 0% | 54% | 4% | 0% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1009 hPa | 81 % | 24 °C | 52 % | 0% | 49% | 5% | 0% | |
Aberdeen Hill, Sierra Leone - informácie
Štát: Sierra LeoneGPS súradnice: 8,4970; -13,2883
Časová zóna: Africa / Freetown
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Aberdeen Hill, Sierra Leone. Predpoveď počasia Aberdeen Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Aberdeen Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Aberdeen Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 12:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:14 | 20.05.2026 23:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |