Počasie Adder Hill dnes
Predpoveď počasia Adder Hill 18. máj 2026
Cez deň zamračené, poludnie silné dažďové prehánky, večer slabý dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 9,0 mm. V noci slabé dažďové prehánky. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Adder Hill, Sierra Leone rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 44% | 18% | 100% | |
| 06:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 26 °C |
1,2 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 21 °C | 46 % | 0% | 31% | 21% | 2% | |
| 12:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
7,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 83 % | 22 °C | 59 % | 0% | 35% | 41% | 0% | |
| 18:00
20:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 100% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 28 °C |
0,7 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 95 % | 21 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 1% | |
| 06:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
1,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 94 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 1% | |
| 12:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 30 °C |
1,5 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1013 hPa | 81 % | 22 °C | 52 % | 0% | 50% | 17% | 0% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 83 % | 21 °C | 41 % | 0% | 14% | 0% | 31% | |
Adder Hill, Sierra Leone - informácie
Štát: Sierra LeoneGPS súradnice: 8,4483; -13,2026
Časová zóna: Africa / Freetown
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Adder Hill, Sierra Leone. Predpoveď počasia Adder Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Adder Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Adder Hill
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Adder Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 12:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 19:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 08:00 | 18.05.2026 21:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |