Počasie Mbelou dnes
Predpoveď počasia Mbelou 26. máj 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie sa zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 3,3 mm. V noci najnižšia teplota 21 °C.Interaktívna mapa počasia Stredoafrická republika
GPS: 4,7181; 16,1106
nadmorská výška: 537 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mbelou, Stredoafrická republika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
1,9 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1012 hPa | 91 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 2% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 94 % | 20 °C | 93 % | 0% | 53% | 8% | 86% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
1,3 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 22 °C | 46 % | 0% | 14% | 3% | 36% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Zajtra, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 11% | 99% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 76% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 74 % | 22 °C | 80 % | 0% | 70% | 32% | 4% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,2 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 23 °C | 34 % | 0% | 3% | 5% | 28% | |
Mbelou, Stredoafrická republika - informácie
Štát: Stredoafrická republikaGPS súradnice: 4,7181; 16,1106
Časová zóna: Africa / Bangui
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 537 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mbelou, Stredoafrická republika. Predpoveď počasia Mbelou.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mbelou dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Mbelou
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Mbelou
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 19:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.05.2026 13:36 | 26.05.2026 01:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |