Počasie Mugumu dnes
Predpoveď počasia Mugumu 27. máj 2026
Cez deň polojasno, dopoludnie sa dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 4,1 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mugumu, Tanzánia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 13 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 14% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
1,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 59 % | 13 °C | 10 % | 0% | 6% | 0% | 4% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 27 °C |
3,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 50 % | 14 °C | 78 % | 0% | 3% | 75% | 18% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 14 °C | 73 % | 0% | 4% | 60% | 29% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 12 °C | 31 % | 0% | 0% | 18% | 14% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,4 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1017 hPa | 61 % | 13 °C | 33 % | 0% | 3% | 14% | 20% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 34 % | 11 °C | 75 % | 0% | 2% | 37% | 59% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 12 °C | 80 % | 0% | 3% | 36% | 69% | |
Mugumu, Tanzánia - informácie
Štát: TanzániaGPS súradnice: -1,8500; 34,7000
Časová zóna: Africa / Dar es Salaam
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Počet obyvateľov: 18 431
Nadmorská výška: 1551 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mugumu, Tanzánia. Predpoveď počasia Mugumu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mugumu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Mugumu
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Mugumu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 12:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:49 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:23 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 15:00 | 27.05.2026 03:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |