Počasie Head Lake Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Head Lake Dam na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 14°C
| 41.1 mm | 19 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 06:39
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
|
|
Predpoveď počasia Head Lake Dam, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 75% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
15,6 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
9,4 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
16,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 11 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,4 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 11 °C | 100 % | 0% | 71% | 100% | 0% | |
Head Lake Dam, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,5585; -96,7103
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Head Lake Dam, Texas, USA. Predpoveď počasia Head Lake Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Head Lake Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Head Lake Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:39 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 21:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:30 | 01.05.2026 06:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |