Počasie Howth vikend
Predpoveď počasia pre mesto Howth na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
29 / 15°C
| 8.4 mm | 8 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:40
západ slnka 20:02
PO HODINÁCH
západ slnka 20:02
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Howth, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 20 °C | 35 % | 0% | 3% | 31% | 18% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
1,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
7,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1007 hPa | 69 % | 23 °C | 22 % | 0% | 9% | 14% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,1 mm | 7.5 m/s27 km/h severný |
1010 hPa | 71 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 14 °C | 100 % | 0% | 18% | 76% | 98% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 68 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 47 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 48 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Howth, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 30,1688; -96,0652
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Howth, Texas, USA. Predpoveď počasia Howth.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Howth dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Howth
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:40 | 20:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 20:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 21:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:24 | 01.05.2026 06:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |