Počasie Kennedale dnes
Predpoveď počasia Kennedale 26. apríl 2026
Cez deň od rána dážď, poludnie zamračené, večer silný dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 26,9 mm. V noci najnižšia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 16,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kennedale, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
1,2 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 75 % | 15 °C | 100 % | 0% | 15% | 19% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
2,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,5 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1010 hPa | 76 % | 21 °C | 96 % | 0% | 93% | 0% | 59% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 28 °C 32 °C |
22,8 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 68 % | 21 °C | 100 % | 0% | 13% | 16% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
16,2 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
28,3 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 67% | 64% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 84 % | 21 °C | 98 % | 0% | 4% | 2% | 98% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
998 hPa | 72 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 5% | 7% | |
Kennedale, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,6468; -97,2259
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 7 715
Nadmorská výška: 197 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kennedale, Texas, USA. Predpoveď počasia Kennedale.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kennedale dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Kennedale
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Kennedale
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:46 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:20 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:50 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:37 | 26.04.2026 04:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |