Počasie Martinez dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Martinez na 10 dní.
Piatok 1. máj
27 / 20°C
| 45.1 mm | 13 km/h |
| 23 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:51
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
|
|
Predpoveď počasia Martinez, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 21 °C | 100 % | 0% | 26% | 3% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 20% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 31 °C |
17,9 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 74 % | 21 °C | 35 % | 0% | 20% | 21% | 6% | |
| 19:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
26,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 91 % | 19 °C | 52 % | 0% | 21% | 21% | 25% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severný |
1009 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 85% | 14% | 98% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severný |
1012 hPa | 82 % | 13 °C | 67 % | 0% | 64% | 3% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 13 °C | 97 % | 0% | 96% | 17% | 0% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1013 hPa | 59 % | 13 °C | 29 % | 0% | 26% | 5% | 0% | |
Martinez, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 29,4188; -98,3359
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Martinez, Texas, USA. Predpoveď počasia Martinez.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Martinez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Martinez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:51 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:25 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:56 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:25 | 21:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:32 | 01.05.2026 06:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |