Počasie Rice Addition Colonia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rice Addition Colonia na 10 dní.
Piatok 22. máj
30 / 24°C
| 24.6 mm | 7 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 06:42
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
|
|
Predpoveď počasia Rice Addition Colonia, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
13,8 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 96 % | 0% | 3% | 72% | 86% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 28 °C |
0,5 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 30 °C 34 °C |
1,5 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 63 % | 22 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
8,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 93 % | 0% | 44% | 6% | 88% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
8,7 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 33% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 2% | 89% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
11,6 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 23 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 23 °C | 99 % | 0% | 2% | 0% | 99% | |
Rice Addition Colonia, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 26,0954; -97,9533
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rice Addition Colonia, Texas, USA. Predpoveď počasia Rice Addition Colonia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rice Addition Colonia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rice Addition Colonia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:42 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:16 | 20:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:41 | 23.05.2026 02:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |