Počasie Soil Conservation Service Site 10 Dam dnes
| 22 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 06:46
západ slnka 20:06
PO HODINÁCH
západ slnka 20:06
Predpoveď počasia Soil Conservation Service Site 10 Dam 26. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Soil Conservation Service Site 10 Dam, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 83 % | 18 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 01:00
08:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 86 % | 18 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h južný |
1004 hPa | 90 % | 19 °C | 56 % | 0% | 1% | 0% | 55% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
1004 hPa | 94 % | 20 °C | 64 % | 0% | 7% | 0% | 61% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1004 hPa | 94 % | 21 °C | 57 % | 0% | 7% | 0% | 54% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 35% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 82% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 97% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 66% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 35% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 69% | |
| 11:00
18:00
| slabý dážď | 24 °C 27 °C |
0,1 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1008 hPa | 84 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 96% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1008 hPa | 76 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h južný |
1007 hPa | 72 % | 21 °C | 98 % | 0% | 84% | 0% | 86% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h južný |
1006 hPa | 64 % | 21 °C | 98 % | 0% | 80% | 0% | 91% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
1006 hPa | 60 % | 20 °C | 93 % | 0% | 20% | 0% | 92% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
1005 hPa | 59 % | 20 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h južný |
1004 hPa | 56 % | 20 °C | 60 % | 0% | 2% | 0% | 59% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1004 hPa | 58 % | 20 °C | 57 % | 0% | 4% | 7% | 53% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1004 hPa | 61 % | 21 °C | 53 % | 0% | 0% | 9% | 49% | |
| 20:00
03:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1004 hPa | 67 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 70 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
05:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h južný |
1005 hPa | 71 % | 20 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 23:00
06:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1006 hPa | 75 % | 20 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h južný |
1005 hPa | 80 % | 21 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 01:00
08:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h južný |
1005 hPa | 84 % | 21 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h južný |
1005 hPa | 87 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 03:00
10:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1004 hPa | 89 % | 21 °C | 33 % | 0% | 1% | 0% | 32% | |
| 04:00
11:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
1004 hPa | 92 % | 21 °C | 6 % | 0% | 3% | 0% | 2% | |
| 05:00
12:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1004 hPa | 94 % | 21 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 89 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 84 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 76 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 69 % | 22 °C | 77 % | 0% | 77% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 61 % | 22 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 56 % | 21 °C | 54 % | 0% | 34% | 10% | 26% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 51 % | 20 °C | 37 % | 0% | 17% | 18% | 13% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 46 % | 19 °C | 42 % | 0% | 4% | 17% | 27% | |
| 16:00
23:00
| polojasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 44 % | 18 °C | 28 % | 0% | 0% | 7% | 21% | |
| 17:00
00:00
| polojasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1006 hPa | 45 % | 19 °C | 21 % | 0% | 3% | 14% | 5% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 45 % | 18 °C | 25 % | 0% | 0% | 19% | 9% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1006 hPa | 54 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
03:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1007 hPa | 62 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
04:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1007 hPa | 64 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1008 hPa | 64 % | 20 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1009 hPa | 67 % | 20 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
Soil Conservation Service Site 10 Dam, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,4968; -97,0420
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Soil Conservation Service Site 10 Dam, Texas, USA. Predpoveď počasia Soil Conservation Service Site 10 Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Soil Conservation Service Site 10 Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Soil Conservation Service Site 10 Dam
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Soil Conservation Service Site 10 Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:46 | 20:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:49 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:36 | 26.04.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |