Počasie Stewts Island dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Stewts Island na 10 dní.
Pondelok 25. máj
26 / 21°C
| 24.7 mm | 10 km/h |
| 24 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
|
|
Predpoveď počasia Stewts Island, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
15,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 22 °C | 99 % | 0% | 23% | 50% | 98% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 21 °C 25 °C |
6,3 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 72% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
3,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 22 °C | 100 % | 0% | 87% | 88% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 24% | 100% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
2,2 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 21% | 100% | 100% | |
Stewts Island, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 29,9699; -93,8471
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Stewts Island, Texas, USA. Predpoveď počasia Stewts Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Stewts Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Stewts Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:12 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:20 | 25.05.2026 02:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |