Počasie Ward, Texas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ward, Texas na 10 dní.
Piatok 1. máj
16 / 12°C
| 53.9 mm | 21 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 06:41
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
|
|
Predpoveď počasia Ward, Texas, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
4,4 mm | 6.5 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
15,5 mm | 6.2 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 7% | 71% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
30,9 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1010 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 99% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
3,1 mm | 6.4 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,8 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 64% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,4 mm | 5.8 m/s21 km/h severný |
1016 hPa | 88 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,3 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 68 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 33% | 0% | |
Ward, Texas, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,4643; -97,0275
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ward, Texas, Texas, USA. Predpoveď počasia Ward, Texas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ward, Texas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ward, Texas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:41 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:32 | 01.05.2026 06:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |