Počasie Wetmore dnes
Predpoveď počasia Wetmore 26. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, dopoludnie slabý dážď, večer polojasno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 1,7 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wetmore, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 71% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,9 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1005 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,4 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 77 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 39% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 74 % | 23 °C | 17 % | 0% | 10% | 3% | 3% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1003 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1003 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 43% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 57 % | 21 °C | 39 % | 0% | 4% | 0% | 35% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 70 % | 23 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
Wetmore, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 29,5644; -98,4192
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wetmore, Texas, USA. Predpoveď počasia Wetmore.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wetmore dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Wetmore
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Wetmore
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:55 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:30 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:01 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:30 | 21:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:46 | 26.04.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |