Počasie Williamsburg Hamlet dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Williamsburg Hamlet na 10 dní.
Piatok 1. máj
28 / 22°C
| 3.9 mm | 20 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:40
západ slnka 20:00
PO HODINÁCH
západ slnka 20:00
|
|
Predpoveď počasia Williamsburg Hamlet, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 0% | 35% | 7% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1010 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 35% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 28 °C 31 °C |
1,3 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 20 °C | 100 % | 0% | 58% | 47% | 99% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 25 °C 28 °C |
1,9 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 77 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,9 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 1% | 39% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1012 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 97% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h severný |
1012 hPa | 74 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 33% | |
Williamsburg Hamlet, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 29,7989; -95,7775
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Williamsburg Hamlet, Texas, USA. Predpoveď počasia Williamsburg Hamlet.
Williamsburg Hamlet - počasie v okolí - väčšie mestá
Williamsburg Hamlet - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Williamsburg Hamlet dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Williamsburg Hamlet
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:40 | 20:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 20:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 21:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:22 | 01.05.2026 06:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |