Počasie Woodland Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Woodland Lake na 10 dní.
Pondelok 25. máj
26 / 22°C
| 15.0 mm | 7 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 20:16
PO HODINÁCH
západ slnka 20:16
|
|
Predpoveď počasia Woodland Lake, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 28 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 96 % | 22 °C | 9 % | 0% | 7% | 0% | 1% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
11,2 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 14% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
3,3 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1016 hPa | 91 % | 21 °C | 88 % | 0% | 0% | 18% | 86% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 77 % | 22 °C | 75 % | 0% | 13% | 0% | 71% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 97 % | 21 °C | 78 % | 0% | 13% | 0% | 75% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
12,8 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 87% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 30 °C |
1,9 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 22 °C | 99 % | 0% | 97% | 2% | 82% | |
Woodland Lake, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 30,1836; -95,7908
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Woodland Lake, Texas, USA. Predpoveď počasia Woodland Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Woodland Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Woodland Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 20:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 21:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 14:28 | 25.05.2026 02:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |