Počasie Ayutthaya dnes
Predpoveď počasia Ayutthaya 18. máj 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa oblačno, poludnie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 33 °C. Úhrn zrážok 6,3 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 5,9 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ayutthaya, Thajsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 01:00
20:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 7% | 3% | 100% | |
| 02:00
21:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 11% | 13% | 100% | |
| 03:00
22:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 7% | 76% | 100% | |
| 04:00
23:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 5% | 3% | 100% | |
| 05:00
00:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 06:00
01:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 25 °C | 100 % | 0% | 3% | 7% | 100% | |
| 07:00
02:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 08:00
03:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 83 % | 24 °C | 100 % | 0% | 5% | 0% | 100% | |
| 09:00
04:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1006 hPa | 73 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 1% | 100% | |
| 10:00
05:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 68 % | 23 °C | 100 % | 0% | 10% | 4% | 100% | |
| 11:00
06:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 67 % | 23 °C | 100 % | 0% | 8% | 8% | 100% | |
| 12:00
07:00
| oblačno | 32 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1005 hPa | 65 % | 24 °C | 95 % | 0% | 8% | 3% | 94% | |
| 13:00
08:00
| zamračené | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1004 hPa | 63 % | 24 °C | 95 % | 0% | 22% | 6% | 93% | |
| 14:00
09:00
| silné dažďové prehánky |
33 °C 39 °C |
1,4 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1002 hPa | 62 % | 24 °C | 95 % | 0% | 3% | 3% | 94% | |
| 15:00
10:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
0,6 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 78 % | 25 °C | 98 % | 0% | 27% | 43% | 96% | |
| 16:00
11:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 36 °C |
2,5 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1001 hPa | 76 % | 25 °C | 92 % | 0% | 1% | 2% | 92% | |
| 17:00
12:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
0,9 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 83 % | 25 °C | 93 % | 0% | 26% | 16% | 89% | |
| 18:00
13:00
| dažďové prehánky | 28 °C 35 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1002 hPa | 91 % | 26 °C | 96 % | 0% | 6% | 3% | 95% | |
| 19:00
14:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,5 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 93 % | 26 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
5,9 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 94 % | 25 °C | 99 % | 0% | 46% | 29% | 99% | |
| 07:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
5,6 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 92% | 43% | 99% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 31 °C 38 °C |
12,6 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 76 % | 25 °C | 98 % | 0% | 61% | 3% | 95% | |
| 19:00
14:00
| dážď | 27 °C 34 °C |
2,3 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1001 hPa | 94 % | 25 °C | 100 % | 0% | 15% | 19% | 100% | |
Ayutthaya, Thajsko - informácie
Štát: ThajskoGPS súradnice: 14,3517; 100,5774
Časová zóna: Asia / Bangkok
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 50 830
Nadmorská výška: 7 m
Administratívna časť:
- Changwat Phra Nakhon Si Ayutthaya, Ayutthaya
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ayutthaya, Thajsko. Predpoveď počasia Ayutthaya.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ayutthaya dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ayutthaya
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 25,9 °C | 1 | ||
| február | 27,4 °C | 1 | ||
| marec | 28,7 °C | 2 | ||
| apríl | 29,7 °C | 5 | ||
| máj | 29,1 °C | 11 | ||
| jún | 28,8 °C | 11 | ||
| júl | 28,4 °C | 12 | ||
| august | 28,3 °C | 14 | ||
| september | 27,9 °C | 16 | ||
| október | 27,9 °C | 12 | ||
| november | 27,1 °C | 4 | ||
| december | 25,6 °C | 1 |
Astronomické informácie Ayutthaya
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 19:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:51 | 18.05.2026 20:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |