Počasie Ayutthaya dnes
Predpoveď počasia Ayutthaya 20. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 17,9 mm. V noci najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ayutthaya, Thajsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
4,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 24% | 78% | 100% | |
| 07:00
02:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
3,7 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 28% | 18% | 99% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
9,6 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1003 hPa | 82 % | 25 °C | 100 % | 0% | 80% | 39% | 99% | |
| 19:00
14:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1002 hPa | 91 % | 25 °C | 100 % | 0% | 3% | 21% | 100% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 11% | 7% | 100% | |
| 07:00
02:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
4,8 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 93 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 6% | 98% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
3,4 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 88 % | 25 °C | 100 % | 0% | 74% | 24% | 100% | |
| 19:00
14:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
4,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 87 % | 25 °C | 94 % | 0% | 3% | 9% | 93% | |
Ayutthaya, Thajsko - informácie
Štát: ThajskoGPS súradnice: 14,3517; 100,5774
Časová zóna: Asia / Bangkok
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 50 830
Nadmorská výška: 7 m
Administratívna časť:
- Changwat Phra Nakhon Si Ayutthaya, Ayutthaya
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ayutthaya, Thajsko. Predpoveď počasia Ayutthaya.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ayutthaya dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ayutthaya
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 25,9 °C | 1 | ||
| február | 27,4 °C | 1 | ||
| marec | 28,7 °C | 2 | ||
| apríl | 29,7 °C | 5 | ||
| máj | 29,1 °C | 11 | ||
| jún | 28,8 °C | 11 | ||
| júl | 28,4 °C | 12 | ||
| august | 28,3 °C | 14 | ||
| september | 27,9 °C | 16 | ||
| október | 27,9 °C | 12 | ||
| november | 27,1 °C | 4 | ||
| december | 25,6 °C | 1 |
Astronomické informácie Ayutthaya
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 19:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 19:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:05 | 20.05.2026 22:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |