Počasie Ban Bang Khen dnes
| 28 °C | 34 °C | 16:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 18:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 20:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 22:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
Predpoveď počasia Ban Bang Khen 18. máj 2026
Popoludní silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 36 °C. Úhrn zrážok 16,8 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ban Bang Khen, Thajsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 10:00
05:00
| slabý dážď | 33 °C 37 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 53 % | 22 °C | 98 % | 0% | 10% | 16% | 98% | |
| 11:00
06:00
| dážď | 35 °C 39 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 48 % | 22 °C | 96 % | 0% | 18% | 25% | 93% | |
| 12:00
07:00
| silný dážď | 36 °C 40 °C |
4,1 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 46 % | 22 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 89% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 29 °C 34 °C |
12,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 76 % | 24 °C | 96 % | 0% | 16% | 86% | 79% | |
| 14:00
09:00
| silný dážď | 28 °C 34 °C |
2,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 86 % | 26 °C | 99 % | 0% | 9% | 76% | 95% | |
| 15:00
10:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
1,8 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 79 % | 24 °C | 97 % | 0% | 21% | 26% | 96% | |
| 16:00
11:00
| dažďové prehánky | 28 °C 34 °C |
0,9 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 84 % | 25 °C | 96 % | 0% | 0% | 6% | 96% | |
| 17:00
12:00
| slabý dážď | 28 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 83 % | 25 °C | 96 % | 0% | 18% | 24% | 93% | |
| 18:00
13:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 83 % | 25 °C | 97 % | 0% | 4% | 9% | 97% | |
| 19:00
14:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 85 % | 25 °C | 97 % | 0% | 4% | 5% | 96% | |
| 20:00
15:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 86 % | 25 °C | 99 % | 0% | 3% | 17% | 99% | |
| 21:00
16:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 87 % | 25 °C | 99 % | 0% | 2% | 10% | 99% | |
| 22:00
17:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 86 % | 24 °C | 99 % | 0% | 1% | 10% | 99% | |
| 23:00
18:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 9% | 9% | 100% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 1% | 100% | |
| 01:00
20:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 86 % | 24 °C | 99 % | 0% | 4% | 9% | 99% | |
| 02:00
21:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 86 % | 24 °C | 99 % | 0% | 9% | 14% | 99% | |
| 03:00
22:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 87 % | 24 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
| 04:00
23:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 1% | 8% | 100% | |
| 05:00
00:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 86 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 44% | 100% | |
| 06:00
01:00
| dažďové prehánky | 26 °C 31 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 88 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 07:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 08:00
03:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 86 % | 24 °C | 99 % | 0% | 3% | 3% | 99% | |
| 09:00
04:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 81 % | 24 °C | 96 % | 0% | 3% | 12% | 95% | |
| 10:00
05:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 74 % | 24 °C | 96 % | 0% | 14% | 25% | 94% | |
| 11:00
06:00
| silný dážď | 31 °C 36 °C |
7,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1005 hPa | 66 % | 24 °C | 100 % | 0% | 97% | 96% | 95% | |
| 12:00
07:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
3,4 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 94 % | 25 °C | 98 % | 0% | 28% | 77% | 98% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
1,3 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 91 % | 25 °C | 99 % | 0% | 28% | 64% | 96% | |
| 14:00
09:00
| dažďové prehánky | 28 °C 34 °C |
0,7 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 87 % | 25 °C | 95 % | 0% | 1% | 7% | 95% | |
| 15:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 77 % | 24 °C | 98 % | 0% | 10% | 8% | 98% | |
| 16:00
11:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 77 % | 25 °C | 99 % | 0% | 5% | 14% | 98% | |
| 17:00
12:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
3,3 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 80 % | 25 °C | 100 % | 0% | 43% | 33% | 99% | |
| 18:00
13:00
| slabý dážď | 27 °C 34 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 93 % | 25 °C | 100 % | 0% | 0% | 71% | 100% | |
| 19:00
14:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 93 % | 25 °C | 99 % | 0% | 3% | 19% | 99% | |
| 20:00
15:00
| dažďové prehánky | 27 °C 34 °C |
0,5 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 93 % | 25 °C | 99 % | 0% | 0% | 8% | 99% | |
| 21:00
16:00
| zamračené | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1004 hPa | 94 % | 25 °C | 100 % | 0% | 13% | 5% | 100% | |
| 22:00
17:00
| oblačno | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1005 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 23:00
18:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1005 hPa | 95 % | 25 °C | 100 % | 0% | 5% | 7% | 100% | |
Ban Bang Khen, Thajsko - informácie
Štát: ThajskoGPS súradnice: 13,8386; 100,5232
Časová zóna: Asia / Bangkok
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Nadmorská výška: 10 m
Administratívna časť:
- Changwat Nonthaburi, Mueang Nonthaburi
- Amphoe Mueang Nonthaburi, Mueang Nonthaburi
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ban Bang Khen, Thajsko. Predpoveď počasia Ban Bang Khen.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ban Bang Khen dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ban Bang Khen
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ban Bang Khen
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 06:52 | 18.05.2026 20:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |