Počasie Dıyareahmehi Sırtı dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dıyareahmehi Sırtı na 10 dní.
Štvrtok 4. jún
25 / 16°C
| 0.0 mm | 22 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 04:54
západ slnka 19:32
PO HODINÁCH
západ slnka 19:32
|
|
Predpoveď počasia Dıyareahmehi Sırtı, Turecko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 04.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 69 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 42 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 25 % | 4 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 35 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 56 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,5 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 36 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 39 % | 8 °C | 46 % | 0% | 12% | 18% | 33% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 72 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Dıyareahmehi Sırtı, Turecko - informácie
Štát: TureckoGPS súradnice: 37,6186; 41,2311
Časová zóna: Europe / Istanbul
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dıyareahmehi Sırtı, Turecko. Predpoveď počasia Dıyareahmehi Sırtı.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dıyareahmehi Sırtı dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dıyareahmehi Sırtı
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:54 | 19:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 14:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:22 | 20:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:45 | 20:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:02 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.06.2026 22:23 | 04.06.2026 07:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |