Počasie Matsogorovka dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Matsogorovka na 10 dní.
Piatok 1. máj
10 / 4°C
| 0.3 mm | 14 km/h |
| 4 °C | 1 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 05:07
západ slnka 19:45
PO HODINÁCH
západ slnka 19:45
|
|
Predpoveď počasia Matsogorovka, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 76 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 14% | 96% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 61 % | 0 °C | 49 % | 0% | 30% | 26% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1024 hPa | 45 % | 0 °C | 78 % | 0% | 71% | 72% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 64 % | 0 °C | 70 % | 0% | 46% | 68% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1025 hPa | 65 % | 0 °C | 47 % | 0% | 46% | 3% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1025 hPa | 64 % | 3 °C | 36 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 50 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 70 % | 5 °C | 98 % | 0% | 16% | 98% | 0% | |
Matsogorovka, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,1831; 37,8142
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Matsogorovka, Ukrajina. Predpoveď počasia Matsogorovka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Matsogorovka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Matsogorovka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:07 | 19:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 14:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:30 | 20:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:46 | 21:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:53 | 22:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:44 | 01.05.2026 04:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |