Počasie Nova Berezivka zajtra
Predpoveď počasia Nova Berezivka 27. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, večer spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci najnižšia teplota 0 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nova Berezivka, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 91 % | 2 °C | 85 % | 0% | 0% | 85% | 10% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 5 °C 2 °C |
0,3 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1008 hPa | 64 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 9 °C 5 °C |
0,2 mm | 6.7 m/s24 km/h západný |
1010 hPa | 36 % | -5 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 72 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | -3 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 62 % | 0 °C | 6 % | 0% | 5% | 3% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 10 °C 7 °C |
1,2 mm | 5.7 m/s21 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 40 % | -2 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 10% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 79 % | 0 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
Nova Berezivka, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,8902; 36,1009
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nova Berezivka, Ukrajina. Predpoveď počasia Nova Berezivka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nova Berezivka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nova Berezivka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 19:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:43 | 20:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:59 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:06 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:00 | 27.04.2026 03:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |