Počasie Novo-Ternovka dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Novo-Ternovka na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 16°C
| 0.0 mm | 20 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 04:44
západ slnka 20:11
PO HODINÁCH
západ slnka 20:11
|
|
Predpoveď počasia Novo-Ternovka, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 2% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 15 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1013 hPa | 29 % | 8 °C | 32 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1015 hPa | 62 % | 13 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1014 hPa | 48 % | 13 °C | 63 % | 0% | 0% | 7% | 60% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 73 % | 15 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
Novo-Ternovka, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 48,0000; 37,2500
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Novo-Ternovka, Ukrajina. Predpoveď počasia Novo-Ternovka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Novo-Ternovka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Novo-Ternovka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:44 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:27 | 15:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:05 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:15 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:08 | 22:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:29 | 23.05.2026 01:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |