Počasie Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’ dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’ na 10 dní.
Piatok 1. máj
8 / 2°C
| 1.6 mm | 18 km/h |
| 7 °C | 6 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 15:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 21:00 |
východ slnka 05:10
západ slnka 19:52
PO HODINÁCH
západ slnka 19:52
|
|
Predpoveď počasia Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 97 % | 6 °C | 100 % | 0% | 60% | 100% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 7 °C 6 °C |
0,7 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,5 mm | 4.9 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 72 % | 3 °C | 100 % | 0% | 99% | 97% | 32% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 85 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,8356; 36,5570
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina. Predpoveď počasia Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’.
Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’ - počasie v okolí - väčšie mestá
Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’ - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Novopokrovka, Kharkivs’ka Oblast’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:10 | 19:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 14:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:33 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:48 | 21:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:53 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:51 | 01.05.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |